TSRM Sports

TSRM Sports, reklamcılığın en önemli mecrası olan “sportif etkinlik alanları”nda yer alan yeni nesil reklam mecralarını planlar ve yönetir, burada markanıza en uygun reklamı yaparak rakiplerinizin içinden kolayca sıyrılıp, çok sayıda kişiye ulaşmanızı sağlar.
Kişiye özel reklam planlaması ile her müşterisi için farklı bir stratejik planlama hazırlayarak reklam ve tanıtım mecralarının hepsini uyum içinde yönetir.

Reklam verebileceğiniz alanlar

Led Ekran
Karma Alan
Canlı Röportaj Arka Planı (Her İki Takım Oyuncu ve Teknik Direktörlerin maç öncesi ve sonrası röportaj alanları.)
Sabit Reklam Panosu
3D Halı Reklam

Sponsorluk

Günümüz futbolunda sponsorluğun önemi geçmişe göre oldukça artmış durumda. Daha 20-30 yıl öncesine kadar fazla dikkate alınmayan sponsorluk müessesesi bugün spor endüstrisini en fazla büyüten paydaş haline gelmiş durumda. Sponsorluğu tercih eden markalar rekabette öne çıkabilmek için, sporun sadık tüketici kitlesinden faydalanmak istiyor ve sporu etkin bir pazarlama aracı olarak kullanıyor.

Neden bu mecralara reklam vermelisiniz ?

Bu mecralar yazılı basına göre daha fazla kişi tarafından izlenmektedir, farklı kültür seviyesinden insanlara kolaylıkla ulaşabilmektedir. Ayrıca spor etkinlikleri (özellikle futbol maçları) canlı yayın aracılığıyla en fazla izleyici kitlesine ulaşan mecralardır.

Bu mecraya verilecek reklamlar nasıl olmalıdır?

Marka bilinirliğini artırmaya yönelik sade ve akılda kalıcı olmalıdır. Bahse konu reklam çeşidinin ‘’diji & reklam’’ olması sebebiyle görüntü ve reklam- süre ilişkisi bir bütün olmalıdır.