TSRM Sports

TSRM Sports, reklamcılığın en önemli mecrası olan “sportif etkinlik alanları”nda yer alan yeni nesil reklam mecralarını planlar ve yönetir, burada markanıza en uygun ve en iddialı reklamı yaparak rakiplerinizin içinden kolayca sıyrılıp, çok yüksek sayıda kişiye ulaşmanızı sağlar.

Kullanılan
Reklam Alanları

Neden bu mecralara reklam vermeliyim?

Bu mecralar, yazılı basına göre daha fazla kişi tarafından izlenmektedir, tüm kültür seviyesinden insanlara kolaylıkla ulaşabilmektedir. Ayrıca spor etkinlikleri (özellikle futbol maçları) canlı yayın aracılığı ile en fazla izleyici kitlesine ulaşan mecralardır. Ek olarak bu alana verilmiş olan reklam bedellerinin tamamı vergiden düşülecek olup tarafınıza vergi avantajı sağlayacaktır.

Bu mecrada ki reklamlar nasıl olmalı?

Marka bilinilirliğini artırmaya yönelik sade akılda kalıcı olmalıdır. Bahse konu reklam çeşidinin “diji&tv reklam” olması sebebi ile görüntü (renk, tasarım vs.) ve reklam süre ilişkisi bir bütün olmalıdır.

Bu mecraya verilecek reklam ile kaç kişiye ulaşabilirim?

Bu mecra ile markanız, prime time’ da (İzlenmenin en yüksek olduğu zamanlar) 90 dakikalık maç sürecinde 7,8 Milyon - 22 Milyon (Takım izlenme oranlarına göre) izleyiciye ulaşılabilmektedir. Bu sayı 4 büyüklerin maçlarında yaklaşık iki katı seviyelere ulaşmaktadır.

Burada Seni
Farkederler

Süper Lig Futbol Maçlarına
Reklam vermek için bizimle irtibata geçin!

Detaylı Bilgi İçin Kataloğumuzu İnceleyip, videomuzu izleyebilirsiniz...

Katalog